Fotosúťaž LIFE Energia „Sedím si na vedení a je mi dobre“

Napísal(a)  streda, 21 október 2015 15:54

Vyhlasujeme súťaž o fotografie na tému: „Sedím si na vedení a je mi dobre“

Vtáky často využívajú elektrické vedenia, aby si na nich sadli a mali dobrý výhľad na krajinu, alebo si oddýchli. I korisť sa im takto vyhľadáva lepšie. Počas jesenných a zimných dní je tento jav nápadnejší, lebo mnohé druhy sa v tomto čase zhlukujú do kŕdľov a takto posedávajú na vedeniach. Preto sme sa rozhodli vyhlásiť súťaž o fotografie na túto tému. Najlepšie fotografie zverejníme prostredníctvom Facebook stránky LIFE Energia a webovej stránky lifeenergia.sk. Troch autorov fotografií s najvyšším počtom „like-ov“ na facebooku LIFE Energia odmeníme balíčkami LIFE Energia.

Svoje fotografie môžete posielať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. do 30.11.2015, ale čím skôr, tým lepšie :-) , na Facebook stránke ich zverejňujeme priebežne. Pôvodne sme plánovali ukončenie súťaže 15. novembra 2015. Pre veľký záujem sme sa rozhodli súťaž predĺžiť.

Pre inšpiráciu pripájame pár fotografií, autormi fotografií sú: Marek Szabo, Jozef Chavko, Jozef Lengyel, Jaromír Schneider, Dominik Schneider.

Martina Badidová

PR manažér projektu

E-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.