xaka

xaka

URL webstránky: http://www.dravce.sk

Presne toto bola téma rozhovoru s Luciou Deutschovou pre Hemendex Rádia Expres. Hovorili sme o tom, prečo sa o sysle v týchto dňoch bojíme, ako nám môžu ľudia pomôcť, aj čím je syseľ pre krajinu užitočný.

Výstavu projektu LIFE Energia „Sedím na vedení a je mi dobre“ môžete navštíviť v rámci rôznych miest na Slovensku od 4. októbra 2016.

Tlačová správa 14.januára 2016, Bratislava

Najbližší víkend budú ornitológovia pokračovať v zisťovaní počtu dravcov, zamerajú sa na orla kráľovského, orliaka morského a sokola rároha. Medzinárodné sčítanie bude prebiehať 16. a 17. januára.

piatok, 11 december 2015 16:17

Otvorenie Rehabilitačnej stanice UVLF

Najväčšia rehabilitačná stanica v Košickom kraji sa nachádza sa v Rozhanovciach a prevádzkuje ju Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach (UVLF).

Tlačová správa 9.decembra 2015

Dnes bola slávnostne otvorená najväčšia rehabilitačná stanica v Košickom kraji. Nachádza sa v Rozhanovciach a prevádzkuje ju Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach (UVLF).

štvrtok, 05 marec 2015 10:32

Východoslovácke príhody a skúsenosti

Zážitky mapovateľov z východného Slovenska.

V utorok 9. Septembra 2014 sa v priestoroch Informačného strediska Muráň konalo úvodné stretnutie riešiteľov a partnerov projektu LIFE13 NAT/SK/001272 Energia v krajine – elektrické vedenia a ochrana prioritných druhov vtákov v územiach Natura 2000.

partneri